Kdo jsme

Jsme učitelé výtvarné výchovy, kteří vyrazili do světa a dovezli si kromě dojmů také spoustu barev.

MaimeriV České republice zastupujeme italskou firmu Maimerifabričku na barvy kousek od Milána, kterou již téměř sto let rozvíjí velká italská rodina Maimeri.  Základem jejich výroby jsou samozřejmě profesionální barvy pro umělce olejové, akrylové i akvarelové, které jsou vysoce kvalitní a ceněny jak malíři tak restaurátory po celé Evropě. Na základě dlouholetých zkušeností vznikly další řady barev hobby pro volné tvoření na sklo, textil, keramiku a další materiály včetně kvalitních akrylových sprejů. Široký sortiment barev zahrnuje také mnoho pomocných přípravku pro olejovou i akrylovou malbu, závěrečné laky ve spreji.

 

schjerning

Z Dánska zastupujeme firmu Schjerning Farver, manufakturu v malebném dánské přístavu Ebeltoft, kde se barvy severu dokonale snoubí s barevnou škálou barev na hedvábí a textil a dalšími hobby a školními barvami. Všechny barvy, jak už velí severská tradice, jsou naprosto zdravotně nezávadné a mají nejvyšší ekologické zařazení pro školní použití.

 

 

 

A protože k malování je potřeba i plátno či  desky pro malování, nemalé zastoupení v našem sortimentu má firma Pintura ze střední Itálie, od které dovážíme velmi kvalitní šepsovaná malířská plátna a také lisované desky polepené jemným šepsovaným plátnem.

Ale to stále není vše, projděte se našimi stránkami a najdete mnohem více.

 

Obchodní partneři                                  

Výtvarné potřeby po celé České republice.